دستمال کاغذی تبلیغاتی

ردیف

کدمحصول

شرح

قیمت جزء

۱

۲۵۰-۰۱-۲۰

دستمال کاغذی ۵۰ برگ اتومبیلی اختصاصی

تماس بگیرید

۲

۲۵۰-۰۱-۳۰

دستمال کاغذی ۱۰۰برگ اتومبیلی اختصاصی

تماس بگیرید

۳

۲۵۰-۰۱-۴۰

دستمال کاغذی ۲۰۰برگ اتومبیلی اختصاصی

تماس بگیرید

۴

۲۵۰-۰۱-۵۰

دستمال کاغذی ۱۰۰برگ رومیزی اختصاصی

تماس بگیرید

۵

۲۵۰-۰۱-۶۰

دستمال کاغذی ۲۰۰برگ رومیزی اختصاصی

تماس بگیرید

۶

۲۵۰-۰۱-۷۰

دستمال کاغذی ۳۰۰برگ رومیزی اختصاصی

تماس بگیرید

۷

۲۵۰-۰۲-۳۰

دستمال سفره با چاپ اختصاصی (تک رنگ)کیلویی

تماس بگیرید

۸

۲۵۰-۰۵-۵۰

دستمال جیبی اختصاصی(روکش نایلونی)۲۰برگی

تماس بگیرید

۹

۲۵۰-۰۵-۶۰

دستمال جیبی اختصاصی(روکش مقوایی)۲۰برگی

تماس بگیرید

توضیحات :
-کلیه اقلام مندرج در لیست فوق از نوع دستمال کاغذی خارجی می باشد که در صورت تمایل به نوع دستمال کاغذی ایرانی قیمت متفاوت خواهد بود.

 

– هزینه طراحی وفیلم وزینک جداگانه محاسبه می گردد.

– حداقل تیراژ برای دستمال کاغذی جعبه ایی ۵۰۰۰عدد می باشد که با دو طرح اختصاصی قابل چاپ می باشد.

-حداقل سفارش برای دستمال جیبی ۱۰۰۰۰عدد جعبه وبا چند طرح اختصاصی می باشد.

– حداقل سفارش برای دستمال سفره اختصاصی ۱۰۰ کیلو (۳۰۰۰۰عدد) می باشد.

-حداقل سفارش برای دستمال مرطوب با چاپ دورنگ ۲۰۰۰۰عدد وچاپ چند رنگ ۵۰۰۰۰عدد می باشد.

چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی

چاپ دستمال کاغذی با طراحی اختصاصی شما انجام می پذیرد. دستمال کاغذی تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی با رنج قیمت ارزان و متوسط اما کاربردی می باشد که به دلیل نوع کاربری آن یک احساس مثبت در نظر مخاطب ایجاد می کند.

چاپ اختصاصی دستمال کاغذی

جعبه دستمال کاغذی مقوایی می باشد و با طرح اختصاصی شما با استفاده از لوگو یا تصاویر محصولات طراحی و چاپ می شود.

دستمال کاغذی تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که تقریبا همه ما در طول روز از آن استفاده می‌کنیم و استفاده از آن به یک مکان یا شرایط خاص محدود نمی‌شود. یکبار مصرف بودن دستمال کاغذی یکی از ویژگی‌های آن است که همزمان با افزایش آگاهی عمومی در مورد اهمیت بهداشت، مردم را به استفاده از آن ترغیب می‌کند.

یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت دستمال کاغذی تبلیغاتی ، بسته بندی آن است که بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرد زیرا تیشو درون جعبه قرار دارد و در لحظه خرید قابل رویت مشتری نیست. امروزه مصرف کنندگان اهمیت ویژه ای به این جعبه بهداشتی و ضروری می دهند و حتی رنگ و طرح آن را با محیطی که قرار است استفاده شود منطبق می کنند.

 

چرا دستمال کاغذی اختصاصی تولید کنیم؟

1- هزینه بسیار مناسب نسبت به سایر تبلیغات

2- بازخورد بسیار عالی مشتریان و مصرف کنندگان

3- ماندگاری بالا نزد مشتری

4- نامحدود بودن زمینه فعالیت صنفی

5- هدیه ای زیبا و قابل استفاده در تمامی اماکن عمومی و خصوصی

6- نیاز تمام اقشار جامعه به مصرف دستمال کاغذی

7- ابعاد جعبه دستمال کاغذی فضای مناسبی برای تبلیغ می باشد.

8- توجه به رعایت مسائل بهداشتی مشتریان

 

استفاده از دستمال کاغذی تبلیغاتی همچنان بهترین راه حل برای نمایش برند و محصول خود به مخاطبین است چه خوبه اگر دستمال کاغذی تبلیغاتی مورد استفاده از چاپ با کیفیت و دستمال کاغذی مرغوب استفاده شده باشد، دقت داشته باشید استفاده از دستمال کاغذی مرغوب باعث می شود برند و محصول شما دوست داشتنی تر و این باور را در ذهن مخاطب ایجاد کند که محصول شما نیز مانند این هدیه تبلیغاتی با کیفیت و ماندگار است.

چاپ و طراحی روی جعبه دستمال کاغذی

به کار بردن راهبردهای تبلیغاتی مختلف برای هر برندی لازم است تا بتواند جایگاه خود را در ذهن مشتریان تثبیت کرده و پیشرفت نماید. روش های متنوع تبلیغاتی به هر محصولی کمک می کند تا در مقابل رقبای خود متمایز شده و آن ها را پشت سر بگذارد. یکی از راه های تبلیغ برای رسیدن به این اهداف، استفاده از روش تبلیغ بر روی جعبه دستمال کاغذی است. به کار بردن روش تبلیغ بر روی جعبه دستمال کاغذی سفارشی، نوعی بازاریابی ویروسی محسوب می شود که با جلب نظر مشتریان به طرح های جذاب روی بسته بندی دستمال کاغذی، تصویری از محصول را در ذهن مشتریان حک می کند. این روش تبلیغاتی هم مانند هر نوع بازاریابی دیگری نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

طراحی دستمال کاغذی جیبی تبلیغاتی

دستمال کاغذی جیبی می تواند جایگزین منو، کارت ویزیت، بسته های دستمال رومیزی کافی شاپ ها و یک هدیه بیاد ماندنی برای مشتری شما باشند. طراحی و سایز مناسب برای حمل نقل آسان از نکات مهم دستمال جیبی می باشد که بطور اختصاصی به آن توجه بالا دارد. ایده تبلیغ بر روی دستمال کاغذی می تواند به عنوان یک ایده نو و کاربردی شناخته شود که همواره جای بهبود در همه زمینه ها را خواهد داشت. مراجعه به یک مجتمع چاپ و بسته بندی و سفارش دستمال کاغذی سفارشی می تواند این امکان را برای شما فراهم کند تا با طراحی مورد نظر بتوانید محصول خود را در قالب یک تبلیغ بر روی دستمال کاغذی به مصرف کنندگان معرفی نمایید.

دستمال کاغذی تبلیغاتی، ماندگار در ذهن

مسلما همه شما می دانید که امروزه دستمال کاغذی به عنوان یک وسیله بهداشتی و بسیار پرکاربرد استفاده می شود. از این رو در هر مکان و محفلی از بسته های مختلف دستمال کاغذی استفاده می شود. این یعنی دستمال کاغذی یک وسیله بسیار پرکاربرد در جامعه و یک شغل مناسب در صنعت کارتن سازی محسوب می شود. این جاست که شما می توانید هدف تبلیغاتی خودتان را روی کاربرد بالای دستمال کاغذی سوار کنید و این اتفاق باعث می شود که در نظر کاربر به شکل ناخودآگاه دیده شوید و همیشه حضور فعال داشته باشید. از این رو چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی یکی از انواع تبلیغات محسوب می شود که در انواع کشورها و شهرهای مختلف مانند دستمال کاغذی تبلیغاتی تهران وجود دارد. به طبع سفارش طراحی دستمال کاغذی اختصاصی نیز درصد بالایی از سفارشات تبلیغاتی مشتریان را به خود اختصاص می دهد. از این رو بهتر است با شرکت چاپ و بسته بندی به عنوان یکی از بهترین تولید کننده دستمال کاغذی سفارشی آشنا شوید.

سوالی دارید؟ با ما در واتساپ در تماس باشید